Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Obsługa Księgowa »

  W dzisiejszych czasach każda firma musi prowadzić dokładną ewidencję księgową, która pełni rejestracyjną rolę rachunkowości firmy, a też jest jej jednym z najistotniejszych elementów składowych. Sama księgowość opiera się przede wszystkim na archiwizowaniu i dokumentowaniu różnorakich zdarzeń gospodarczych, głównie w ujęciu pieniężnym, ale zdarza się również, że w ujęciu ilościowym. Opisywane zdarzenia muszą mieć wspólną cechę, a mianowicie wpływać w dodatni lub ujemny sposób na zasoby majątkowe danego przedsiębiorstwa (czy to handlowego, usługowego czy produkcyjnego), a oprócz tego mieć jasno i precyzyjnie określone źródło swego pochodzenia. Prowadzenie księgowości w sytuacji tak skomplikowanego prawa podatkowego bardzo często powierzone jest księgowemu, a więc specjaliście w dziedzinie dokumentowania wspomnianych zdarzeń gospodarczych albo specjalnej instytucji, której idealnym przykładem są różnorakie biura rachunkowe mające w indywidualnej katalogu usług/produktów, jak obsługa księgowa. W dużej liczbie przypadków, biura te reprezentują cały zakres usług związanych z księgowością, włączając w to funkcjonowania, jak obsługa ZUS czy deklaracje podatkowe.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobra księgowa »

  Jesteś przedsiębiorcą i masz w planach, by uwolnić się od własnoręcznego ewidencjonowania przychodów i kosztów? Mimo że korzystasz z gotowego oprogramowania i tak poświęcasz dużo czasu? Dowiedz się, ile możesz zyskać, decydując się na profesjonalne biuro księgowe. Za sprawą tego rodzaju usług już nie będziesz poświęcał czasu na ewidencjonowanie przychodów i kosztów. Wówczas zakończy się na tym, że wszystkie dokumenty przekażesz księgowym, a one zajmą się wszystkimi sprawami. Ważne jednak, żeby w biurach rachunkowych znalazły zatrudnienie tylko doświadczone osoby. Profesjonalne biura księgowe w swojej ofercie posiadają między innymi: ewidencjonowanie dokumentów, tworzenie oraz wysyłanie deklaracji do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u. Mało tego, księgowe reprezentują klientów w razie kontroli z ZUS i US. A co zyskasz, zdając się na biuro księgowe? Głównie oszczędzasz sporo czasu i ograniczasz wydatki. Poza tym zaletą jest komfortowy odbiór dokumentów i przesyłanie. Dobrze jest wybrać solidne biura księgowe, aby otrzymać zapewnienie świetnej jakości realizowanych usług. Stawiaj więc tylko na długoletnią praktykę, profesjonalizm i rzetelność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. »

  MKM biuro rachunkowe w Krakowie to miejsce gdzie profesjonalnie i kompetentnie zajmujemy się obsługą finansową dla firm i przedsiębiorstw. Nasz zespół pracowniczy to doświadczeni specjaliści, dla których księgowość nie ma żadnych tajemnic. Stale podnosimy nasze kwalifikacje by w pełni realizować oczekiwania klientów. Nasze porady podatkowe adresujemy do klientów prywatnych, a także różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Na bieżąco współpracujemy z kancelariami biegłych rewidentów i z najlepszymi doradcami z zakresu prawa podatkowego. Nasze biuro naturalnie posiada ubezpieczenie OC. Zawsze pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym oprogramowaniu komputerowym. Sporządzamy sprawozdania finansowe oraz statystyczne. Firmom oferujemy również kompleksową obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »