Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

 • Dobra księgowa »

  Jesteś przedsiębiorcą i masz w planach, by uwolnić się od własnoręcznego ewidencjonowania przychodów i kosztów? Mimo że korzystasz z gotowego oprogramowania i tak poświęcasz dużo czasu? Dowiedz się, ile możesz zyskać, decydując się na profesjonalne biuro księgowe. Za sprawą tego rodzaju usług już nie będziesz poświęcał czasu na ewidencjonowanie przychodów i kosztów. Wówczas zakończy się na tym, że wszystkie dokumenty przekażesz księgowym, a one zajmą się wszystkimi sprawami. Ważne jednak, żeby w biurach rachunkowych znalazły zatrudnienie tylko doświadczone osoby. Profesjonalne biura księgowe w swojej ofercie posiadają między innymi: ewidencjonowanie dokumentów, tworzenie oraz wysyłanie deklaracji do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u. Mało tego, księgowe reprezentują klientów w razie kontroli z ZUS i US. A co zyskasz, zdając się na biuro księgowe? Głównie oszczędzasz sporo czasu i ograniczasz wydatki. Poza tym zaletą jest komfortowy odbiór dokumentów i przesyłanie. Dobrze jest wybrać solidne biura księgowe, aby otrzymać zapewnienie świetnej jakości realizowanych usług. Stawiaj więc tylko na długoletnią praktykę, profesjonalizm i rzetelność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. »

  MKM biuro rachunkowe w Krakowie to miejsce gdzie profesjonalnie i kompetentnie zajmujemy się obsługą finansową dla firm i przedsiębiorstw. Nasz zespół pracowniczy to doświadczeni specjaliści, dla których księgowość nie ma żadnych tajemnic. Stale podnosimy nasze kwalifikacje by w pełni realizować oczekiwania klientów. Nasze porady podatkowe adresujemy do klientów prywatnych, a także różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Na bieżąco współpracujemy z kancelariami biegłych rewidentów i z najlepszymi doradcami z zakresu prawa podatkowego. Nasze biuro naturalnie posiada ubezpieczenie OC. Zawsze pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym oprogramowaniu komputerowym. Sporządzamy sprawozdania finansowe oraz statystyczne. Firmom oferujemy również kompleksową obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dostęp do dokumentów przez Internet »

  Prezentowane biuro rachunkowe z miasta Łódź od samego początku kładzie bardzo duży nacisk na to, aby świadczone przez nie usługi finansowe zostały związane przede wszystkim z wysoką jakością, a ponadto z odpowiednim profesjonalizmem. Wiele lat doświadczenia przysporzyło nam duże zaufanie ze strony kontrahentów, dlatego dzisiaj wychodzimy do nich oferując coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Doskonale wiemy, że współcześnie wielu przedsiębiorców nie ma czasu na zajmowanie się sprawami księgowo-kadrowymi, dlatego jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy już nie tylko świadczenie kompleksowych usług rachunkowo-administracyjnych, ale również stały dostęp do wszelkich dokumentów oraz formularzy za pośrednictwem sieci Internet. Księgowość oferowana przez naszą firmę w ten sposób jest księgowością bardzo nowoczesną, a ponadto też w pełni stabilną, zadbaliśmy bowiem o ochronę danych osobowych naszych klientów oraz o poufność. Świadcząc nasze usługi wykorzystujemy bardzo wysokiej klasy sprzęt komputerowy i profesjonalne oprogramowanie, spełniające wysokie standardy bezpieczeństwa.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »