Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

 • Obsługa Księgowa »

  W dzisiejszych czasach każda firma musi prowadzić dokładną ewidencję księgową, która pełni rejestracyjną rolę rachunkowości firmy, a też jest jej jednym z najistotniejszych elementów składowych. Sama księgowość opiera się przede wszystkim na archiwizowaniu i dokumentowaniu różnorakich zdarzeń gospodarczych, głównie w ujęciu pieniężnym, ale zdarza się również, że w ujęciu ilościowym. Opisywane zdarzenia muszą mieć wspólną cechę, a mianowicie wpływać w dodatni lub ujemny sposób na zasoby majątkowe danego przedsiębiorstwa (czy to handlowego, usługowego czy produkcyjnego), a oprócz tego mieć jasno i precyzyjnie określone źródło swego pochodzenia. Prowadzenie księgowości w sytuacji tak skomplikowanego prawa podatkowego bardzo często powierzone jest księgowemu, a więc specjaliście w dziedzinie dokumentowania wspomnianych zdarzeń gospodarczych albo specjalnej instytucji, której idealnym przykładem są różnorakie biura rachunkowe mające w indywidualnej katalogu usług/produktów, jak obsługa księgowa. W dużej liczbie przypadków, biura te reprezentują cały zakres usług związanych z księgowością, włączając w to funkcjonowania, jak obsługa ZUS czy deklaracje podatkowe.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Sosnowiec »

  Śląsk jest terenem, w na jakim to niezwykle szybko rozwija się inicjatywa przedsiębiorców lokalnych. Kopalnie węgla podupadają, ale przetwórstwo czy też usługi mają się doskonale. Regiony tak zwane po Niemcach oraz popegeerowskie charakteryzuje jednakże ogromny wskaźnik osób pozostających bez pracy. W tego rodzaju to warunkach rozpoczęło swoją działalność między innymi biuro rachunkowe będzin. Stanęło ono naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i dało interesujące ceny. Jednakowo działało biuro rachunkowe dąbrowa górnicza. Właśnie dlatego nie brakuje im w żadnym wypadku potencjalnych klientów i mogą w dalszym ciągu rozwijać własną działalność. Nawet biuro rachunkowe dostrzegło akcje podejmowane przez pozostałe biura podatkowe na Śląsku. Starczy jednakże odrobinę przystosować się do konsumenta i posłuchać jego potrzeb, a z pewnością uda się zarobić znacznie więcej.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobra księgowa »

  Jesteś przedsiębiorcą i masz w planach, by uwolnić się od własnoręcznego ewidencjonowania przychodów i kosztów? Mimo że korzystasz z gotowego oprogramowania i tak poświęcasz dużo czasu? Dowiedz się, ile możesz zyskać, decydując się na profesjonalne biuro księgowe. Za sprawą tego rodzaju usług już nie będziesz poświęcał czasu na ewidencjonowanie przychodów i kosztów. Wówczas zakończy się na tym, że wszystkie dokumenty przekażesz księgowym, a one zajmą się wszystkimi sprawami. Ważne jednak, żeby w biurach rachunkowych znalazły zatrudnienie tylko doświadczone osoby. Profesjonalne biura księgowe w swojej ofercie posiadają między innymi: ewidencjonowanie dokumentów, tworzenie oraz wysyłanie deklaracji do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u. Mało tego, księgowe reprezentują klientów w razie kontroli z ZUS i US. A co zyskasz, zdając się na biuro księgowe? Głównie oszczędzasz sporo czasu i ograniczasz wydatki. Poza tym zaletą jest komfortowy odbiór dokumentów i przesyłanie. Dobrze jest wybrać solidne biura księgowe, aby otrzymać zapewnienie świetnej jakości realizowanych usług. Stawiaj więc tylko na długoletnią praktykę, profesjonalizm i rzetelność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. »

  MKM biuro rachunkowe w Krakowie to miejsce gdzie profesjonalnie i kompetentnie zajmujemy się obsługą finansową dla firm i przedsiębiorstw. Nasz zespół pracowniczy to doświadczeni specjaliści, dla których księgowość nie ma żadnych tajemnic. Stale podnosimy nasze kwalifikacje by w pełni realizować oczekiwania klientów. Nasze porady podatkowe adresujemy do klientów prywatnych, a także różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Na bieżąco współpracujemy z kancelariami biegłych rewidentów i z najlepszymi doradcami z zakresu prawa podatkowego. Nasze biuro naturalnie posiada ubezpieczenie OC. Zawsze pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym oprogramowaniu komputerowym. Sporządzamy sprawozdania finansowe oraz statystyczne. Firmom oferujemy również kompleksową obsługę kadrowo-płacową.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Poprowadzenie ksiąg rachunkowych, wykonywania list płac dla pracowników etatowych czy wykonywanie analizy finansowej firmy to zadania jakich podejmuje się biuro rachunkowe, które uda się znaleźć w Krakowie lub na stronie internetowej http://ksiegowosc-ekspert.pl/. Sporo przedsiębiorstw korzysta z usług jednostek zewnętrznych takich, jak biuro rachunkowe, bowiem jest to zwykle wygodniejsze i korzystne. Dzięki wykonywaniu zadań takich, jak poprowadzenie ksiąg rachunkowych oraz prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych biuro ma dużo klientów, którzy mogą wydać w trakcie współpracy lub po jej zakończeniu opinię dla tej firmy. Dzięki zakładce kontakt pokazanej na stronie www można skontaktować się bezpośrednio z biurem i zapytać o szczegóły współpracy.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biegli rewidenci Łódź »

  Przed Wami nowoczesna i po mistrzowsku prosperująca kancelaria biegłych rewidentów. Specjalizuje się w zakresie pomocy firmom, działalnościom gospodarczym małym, średnim i dużym. Przedsiębiorstwom z kapitałem polskim i zagranicznym. Przedsiębiorstwom mającym klarowną, jak również złożoną strukturę organizacyjną. Ofertę biura księgowe mają bardzo szeroką, pomogą nam nie tylko w kadrach i księgowości, niemniej jednak także przeprowadzą audyt bilansowy i podatkowy.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Wrocław »

  Zarówno dla małej lub każdej średniej firmy czy większego przedsiębiorstwa wsparcie profesjonalnego biura rachunkowego to gwarancja bezpiecznego prowadzenie działalności gospodarczej. W ciągle zmieniających się przepisach prawa podatkowego nie sposób obyć się bez profesjonalnego wsparcia firmy zewnętrznej. Właśnie takie wsparcie może zaoferować Państwu biuro rachunkowe KSM Księgowość Wrocław, które zajmuje się usługami księgowymi, kadrami i płacami oraz doradztwem dla firm. Zapraszamy na nasz serwis www.ksiegowywroclaw.pl, żeby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez Nas usługach, promocjach i godzinach przyjęć biura KSM Księgowość.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Będzin »

  Prowadzenie na własną rękę deklaracji podatkowych, dokumentacji dotyczącej ubezpieczenia społecznego bądź listy płatniczej wymaga od nas dobrej znajomości regulacji prawnych (prawa podatkowego). Teraz nie musisz męczyć się ze sprawdzaniem prawidłowości zapisów sporządzonej dokumentacji, możesz już dziś skorzystać z usługi jaką poleca profesjonalne biuro rachunkowe śląskie. Z tego typu propozycji skorzystać mogą oczywiście nie tylko przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność pozarolniczą ale również każda osoba fizyczna. Biuro rachunkowe na zlecenie może uzupełnić nam roczną deklarację podatkową albo dokładnie wyjaśnić jakiego typu dokumenty powinniśmy zgromadzić prowadząc własną firmę. Profesjonalna wiedza w zakresie norm prawa podatkowego, prawa skarbowego, prawa pracy a także ubezpieczeń społecznych jaką musi posiadać każdy pracownik zatrudniony przez biuro rachunkowe zapewnia oczekiwaną, wysoką jakość oferowanych usług. Z tego typu propozycji skorzystać mogą nie wyłącznie przedsiębiorcy, którzy wykonują działalność pozarolniczą ale również każda fizyczna osoba. Fachowiec z biura rachunkowego na zlecenie może przygotować nam roczną deklarację podatkową bądź dokładnie wyjaśni jakie dokumenty musimy zgromadzić otwierając własny biznes.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdań finansowych Katowice »

  Bez wątpienia opłaca się korzystać z porad renomowanej firmy księgowej. Kluczowe jest głównie to, aby otrzymywać dobre rady szczególnie wtedy, gdy prowadzi się biznes. Jeżeli decydujemy się na doradztwo podatkowe mamy gwarancję, że nasza działalność gospodarcza nie będzie mieć kłopotów z organami kontroli skarbowej. Firma, z jaką podpiszemy umowę będzie nam doradzała we wszechstronny sposób również po to, żeby zwielokrotnić korzyści z prowadzenia własnej firmy. Doświadczone biuro rachunkowe poprowadzi nam księgi handlowe, KPiR, oceni z punktu widzenia zgodności z przepisami prawa wszelkiego rodzaju dokumenty rachunkowo-księgowe i przygotuje wszelkie niezbędne zestawienia. Można także zdecydować się na to, ażeby firma rachunkowa prowadziła kadry i płace przedsiębiorstwa, dzięki temu można zminimalizować liczbę osób zatrudnionych na etatach w biurze. Problemy powiązane z wypełnieniem deklaracji podatkowych i innymi kwestiami księgowymi czasami znacznie ograniczają dane przedsiębiorstwo, ale przy pomocy właściwego biura rachunkowego tego typu problemy stają się banalne. Stała współpraca z odpowiednimi biurami księgowymi to podstawa sukcesu w biznesie, która może nie jeden raz pozwoli uniknąć poważnych kłopotów. Dobrze również podpisać umowę z rachmistrzem.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dostęp do dokumentów przez Internet »

  Prezentowane biuro rachunkowe z miasta Łódź od samego początku kładzie bardzo duży nacisk na to, aby świadczone przez nie usługi finansowe zostały związane przede wszystkim z wysoką jakością, a ponadto z odpowiednim profesjonalizmem. Wiele lat doświadczenia przysporzyło nam duże zaufanie ze strony kontrahentów, dlatego dzisiaj wychodzimy do nich oferując coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Doskonale wiemy, że współcześnie wielu przedsiębiorców nie ma czasu na zajmowanie się sprawami księgowo-kadrowymi, dlatego jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy już nie tylko świadczenie kompleksowych usług rachunkowo-administracyjnych, ale również stały dostęp do wszelkich dokumentów oraz formularzy za pośrednictwem sieci Internet. Księgowość oferowana przez naszą firmę w ten sposób jest księgowością bardzo nowoczesną, a ponadto też w pełni stabilną, zadbaliśmy bowiem o ochronę danych osobowych naszych klientów oraz o poufność. Świadcząc nasze usługi wykorzystujemy bardzo wysokiej klasy sprzęt komputerowy i profesjonalne oprogramowanie, spełniające wysokie standardy bezpieczeństwa.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Katalog stron finansowych - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »