Fundusze Kategoria: Fundusze

Kategoria "Fundusze" moderowanego katalogu stron finansowych zawiera serwisy internetowe prezentujące informacje o funduszach inwestycyjnych i zarządzających nimi Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych (TFI). Fundusze inwestycyjne to bardzo ciekawe narzędzie do budowania kapitału np. na emeryturę czy na posag dla dziecka. W zależności od charakteru inwestora i jego skłonności do ryzyka można dobrać odpowiedni fundusz inwestycyjny, akcyjny dla osób skłonnych do ryzyka i zamierzających inwestować w dłuższym okresie oraz np. fundusze obligacji dla osób, które nie chcą ryzykować lub chcą ulokować kapitał na krótki okres czasu. W kategorii prezentujemy również strony zawierające informacje o funduszach unijnych.

Mocny katalog stron finansowych - ostatnio dodane lub zmodyfikowane wpisy:

  • Pozyskiwanie środków unijnych »

    Serwis internetowy firmy MSR świadczącej kompleksowe usługi związane z pozyskiwaniem środków unijnych, zarządzaniem i rozliczaniem projektów, jak również organizacją najwyższej jakości szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Firma realizuje szkolenia m.in. z zakresu przygotowania projektów unijnych, zarządzania projektami i zespołami projektowymi oraz rozliczania tych projektów. Organizowane były również szkolenia z zakresu kwalifikowalności wydatków, kadr i płac, księgowości, obsługi komputera i inteligencji finansowej. MSR w zakresie pozyskiwania środków unijnych oferuje profesjonalną pomoc przy przygotowaniu wniosku aplikacyjnego oraz biznes planu, jak również nadzór
    nad kompletowaniem pozostałych załączników. Firma zajmuje się również nadzorem nad prawidłową realizacją projektu i rozliczaniem dotacji. Specjaliści MSR przygotują również profesjonalne biznes plany dla osób starających się o finansowanie w banku. Współpracuje również z niezależną firmą doradztwa kredytowego zajmującą się pozyskiwaniem kredytów dla firm. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy MSR dostępną na jej stronie WWW.

    Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Fundusze

Katalog stron finansowych - nowa podkategoria tematyczna:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: