Oprogramowanie bankowe Podkategoria: Oprogramowanie bankowe

 • Partner Comarch + Rybnik »

  WARIDO IT Sp. z o.o. jest jednostką zarządzaną przez kompetentny zespół wdrożeniowy zajmujący się od 10 lat wdrożeniami oprogramowania dla przedsiębiorstw. Główna działalność ogniskuje się na implementowaniu systemów Comarch OPTIMA (dawniej CDN Optima tudzież Comarch XL). Firma realizuje te działania jako Srebrny Partner Comarchu skupiając się na obszarze śląskim tj. Katowice, Gliwice, Rybnik i inne miasta. Przeprowadziliśmy nadzwyczaj interesujące wdrożenia w Wodzisławiu Śląskim, Raciborzu i Żorach.

  Systemy Comarch Optima i Comarch XL zawierają modułową budowę a co za tym idzie zapewniają możliwość elastycznego dopasowania się do potrzeb i oczekiwań klientów. Każde wdrożenie jest poprzedzone dokładną analizą przed-wdrożeniową.

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Comarch CDN Optima - program do zarządzania firmą »

  Oprogramowanie dla przedsiębiorstw Comarch CDN Optima to program do zarządzania firmą. Dzięki swojej modułowej budowie program do administrowania Comarch CDN Optima umożliwia kontrahentowi samodzielne podjęcie decyzji o doborze korzystnych dla niego użyteczności. Przynosi to też ewentualność rozszerzenia oprogramowania pospołu z wzrostem firmy. żeby swobodniej i bardziej jasno zapoznać się z oprogramowaniem, części składowe Comarch CDN OPTIMA połączone zostały ze względu na zasięg użytkowania na: Księgowość, Handel i usługi oraz Zarządzanie. Każda z nich składa się z modułów dostarczających unikalne funkcje, dzięki którym uskutecznisz swoją pracę.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie bankowe

Katalog stron finansowych - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »